Aktualności
Konkurs 2018
Konkurs 2017
Konkurs 2016
Konkurs 2015
Konkurs 2014
Konkurs 2013
Konkurs 2012
Konkurs 2011
Konkurs 2010
Konkurs 2009
Konkurs 2008
Konkurs 2007
Galeria


Projekty



Nuty i teksty piesni muzyki dawnej



gazetka


Konkurs  

16 OGÓLNOPOLSKI KONKURS „TWÓRCZOŚĆ PLASTYCZNA INSPIROWANA MUZYKĄ DAWNĄ” 2011

Galeria nagrodzonych prac plastycznych XVI konkursu

Zdjęcia z wystawy nagrodzonych prac

Jury w składzie:

Przewodnicząca:
dr Elżbieta Szwarc‐Jarosik

Członkowie:
Marta Dutka
Bogusława Kowalczyk
Ewa Łuczak
Joanna Walisiak‐Jankowska

Sekretarz:
Beata Paszak

Po zapoznaniu się z 200 regulaminowymi pracami nadesłanymi na XVI Ogólnopolski Konkurs „Twórczość plastyczna inspirowana muzyką dawną” nagrodziło następujące osoby:

1. Aleksandra Łoś – Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie
2. Natalia Szwarc – Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim
3. Marcelina Markowska – Miejski Dom Kultury w Łomży
4. Inga Kałmuczak – Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie
5. Weronika Kuzioła – Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
6. Martyna Jurgulewicz ‐ Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie
7. Anna Zabielska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzyrzeczu
8. Krystian Adam Wieśniuk ‐ Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim
9. Kinga Jakubowska ‐ Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie
10. Sandra Rosuljaś – Szkoła Podstawowa nr 34 w Lublinie
11. Małgorzata Wróblewska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Bielsku Podlaskim
12. Anna Bajon – Polkowickie Towarzystwo Kulturalno – Edukacyjne
13. Natalia Nehrebecka – Szkoła Podstawowa w Dobroszycach
14. Sandra Szorc ‐ Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie
15. Justyna Chmielewska – Pałac Młodzieży w Gdańsku
16. Klaudia Wolska – Centrum Kultury w Chojnie

Jury wybrało dodatkowo 18 prac, które zostaną zaprezentowane podczas
wystawy:

1. Wiktoria Pawłowska – Gminny Ośrodek Kultury w Jaraczewie
2. Katarzyna Goralska ‐ Pałac Młodzieży w Gdańsku
3. Wiktoria Zagozdon ‐ Szkoła Podstawowa nr 34 w Lublinie
4. Paulina Krzywokulska ‐ Młodzieżowy Dom Kultury w Kluczborku
5. Adrianna Zadka – Gimnazjum Gminne w Dobroszycach
6. Anna Kwoka ‐ Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
7. Justyna Stryczek – Gimnazjum w Chojnie
8. Rafał Bienias – Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży
9. Przemysław Maciejczyk ‐ Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
10. Rafał Kuchciak ‐ Centrum Kultury w Chojnie
11. Dominika Josik ‐ Centrum Kultury w Chojnie
12. Aleksandra Karkoszka ‐ Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
13. Weronika Przybek ‐ Pałac Młodzieży w Gdańsku
14. Urszula Skiepko ‐ Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim
15. Agnieszka Panasiuk ‐ Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim
16. Ewa Dmowska ‐ Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
17. Katarzyna Rycek ‐ Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
18. Maria Lipińska ‐ Pałac Młodzieży w Gdańsku

Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej połączone z wręczeniem dyplomów i nagród Laureatom i ich opiekunom artystycznym nastąpi 8 lutego 2011r. o godz. 10.30 w Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej, ul. Kościuszki 12 w Kaliszu.

dfg Regulamin konkursu plastycznego
dfg Protokół jury XVI Ogólnopolskiego Konkursu




Linki


XII Forum MUZYKA DAWNA na UMFC



Festiwale muzyki dawnej



Zespoły Muzyki Dawnej





oficjalna strona Urzędu Miejskiego




Młodzieżowy Dom Kultury




CKiS
Centrum Kultury
i Sztuki




Portal Calisia.pl




http://www.mollenhauer.com



Projekt i wykonanie: Studio Grafiki i Technik Internetowych Marcin Bieniecki
Skrypty i architektura serwisu: Maroko